Firma Jana Kizeková - JUKI je "rodinná" reklamní agentura, pohybující se na trhu v oblasti reklamy od roku 1991. Vyrábíme vizitky, samolepky, letáky, bezpečnostní a elektro štítky a tabulky. Potiskujeme trika a látkové díly, reklamní předměty a PE tašky. Také zhotovujeme polepy na auta, výlohy a tabule. Vše podle přání zákazníka
 
Řezanou grafiku používáme k polepům aut a výloh nebo na výrobu různých tabulí.Upravte si auto podle svých představ bez lepení folií. Udělejte to lehce snímatelným nápisem na kapotu svého vozu.Ještě od nás nemáte magnetickou folii s potiskem dle Vašich představ? Spojte se s námi, hned to napravíme. Nemáte návrh? Nevadí, společně ho zpracujeme.
 
Tampoprintem potiskujeme malé reklamní předměty jako zapalovače, kuličková pera, otvírače, různé přívěšky a hrnky. Reklamní předměty si může zakazník vybrat v našem katalogu.
 
Katalog tabulek je pouze orientační, tabulky zde uvedené máme k dodání ihned. Jiné tabulky vyrobíme podle vašeho návrhu, návrh lze také zpracovat podle vašich požadavků.
 
Sítotiskem lze potisknout téměř všechny materiály. Od samolepících fólií přes papír, sklo, textil, dřevo, plast až po kovy. Touto technologií vyrábíme nášivky na monterky, potisk na trika a textil, samolepky, bezpečnostní a elektro štítky a tabulky, potisk na PE tašky, vizitky, diáře a kalendáře (pouze dotisk loga) a deštníky.